15% off e-learning, plus packs & blended courses

20% off virtual courses

Use offer code: NSWJULY24AUS
Learn now, pay later – payment options available

PRINCE2 Blog

PRINCE2 Project Management Articles, Videos and Other Useful Resources. Providing free info, hints & tips, guides and other useful resources to those that use PRINCE2 as a Project Management methodology.

PRINCE2® 7: Odpowiedzi na Twoje pytania
Posted on Wednesday, 6th September 2023 08:58
Submitted by ILX Marketing Team
PRINCE2 to jedna z najbardziej powszechnie stosowanych na świecie metodyk zarządzania projektami, pomagająca organizacjom prowadzić projekty, które spełniają wymagania dotyczące czasu, budżetu i jakości. To narzędzie przeszło wiele iteracji od swojego pierwszego wprowadzenia w 1996 roku, z obecną 6. edycją uruchomioną w 2017 roku. Jednak w miarę jak branża się zmienia, konieczne jest dostosowanie wytycznych, dlatego też PRINCE2 7 pojawi się jesienią 2023 roku!
Read more
PRINCE2® 7 zostanie uruchomiony we wrześniu 2023 roku! Ale co nowego?
Posted on Friday, 1st September 2023 15:38
Submitted by ILX Marketing Team
PRINCE2 to jedna z najbardziej powszechnie stosowanych metodologii zarządzania projektami na całym świecie. Zapewnia osobom i organizacjom skalowalne i strukturalne podejście, które można dostosować do zarządzania różnymi projektami o różnym rozmiarze i złożoności.
Read more
5 korzyści z PRINCE2
Posted on Wednesday, 11th August 2021 17:00
Submitted by ILX Marketing Team
PRINCE2® jest często nazywany „metodyką de facto” zarządzania projektami. Wywodzi się z brytyjskiego standardu rządowego PRINCE, przeznaczonego pierwotnie tylko dla systemów informacyjnych. Standard ten był jednak ciągle modyfikowany i ulepszany przez kilka ostatnich dziesięcioleci. Jeśli myślisz o zapisaniu się na szkolenie PRINCE2, tutaj przeczytasz, w jaki sposób może Ci się ono przydać.
Read more
Jak rozwijać swoją karierę w zarządzaniu projektami
Posted on Wednesday, 11th August 2021 16:35
Submitted by ILX Marketing Team
Pełnienie funkcji kierownika projektu może dawać dużą satysfakcję i możliwość pracy w różnych sektorach biznesowych, takich jak IT, budownictwo, inżynieria i handel detaliczny.
Read more
Cechy dobrego kierownika projektu
Posted on Tuesday, 10th August 2021 17:33
Submitted by ILX Marketing Team
Jesteśmy przekonani, że certyfikat z zarządzania projektami jest niezawodnym sposobem na zwiększenie szans rozwoju kariery, poznanie najlepszych praktyk i ogólne poszerzenie zestawu umiejętności. Jednak bez odpowiednich osobistych umiejętności same kwalifikacje nie zdziałają cudów. Oto 4 podstawowe umiejętności, dzięki którym Twoje dobre kompetencje zarządzania projektami mogą stać się doskonałe.
Read more
Tworzenie planu projektu
Posted on Monday, 9th August 2021 17:55
Submitted by ILX Marketing Team
Szczegółowy i przemyślany plan, niezależnie od wielkości projektu pomaga płynnie go realizować i osiągnąć najlepsze rezultaty. Można nawet powiedzieć, że stworzenie tego planu jest jednym z najważniejszych elementów całego procesu.
Read more